Dernegimizden Ankara Valisine Ziyaret

b1 b2

05 Şubat 2013 tarhinde Federasyon Başkanı Sayın Hilmi GÖKÇINAR ın başkanlığında Kırşehir Dernekler Federasyonunun Onur Kurulu üyesi Yiğit Akü Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Yiğit , Yiğit Akü Yönetim Kurulu Üyesi Osman Çakır ,Onur Kurulu üyesi işadamlarından Doğan Aslan, Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel başkan yardımcılarından Kadir Ardıç, Halil Kolukırık, Hacı Yakup Saylam, Bülent Çağlar, Ahmet Demirtaş, Hüseyin Kayapınar, Ramazan Tekinarslan , Nermin Hendek , Genel Sekreter Yardımcısı Hacı Derviş Kaplan , İş Adamı ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Coşgun ,Yönetim Kurulu üyeleri Nevzat Gürer ve Mahmut Ay ın katılımıyla Ankara Valisi Sayın Alaaddin Yükseli makamlarında ziyaret etmişlerdir.

İki yıldır Ankara Valiliği görevinde bulunan Sayın Alaaddin YÜKSEL Ulustaki tarihi binada ve Ulu Önder ATATÜRKün Cumhuriyetin ilk yıllarında bakanlar kurulu toplantı odası olarak kullandığı mekanda Kırşehirlileri  ağırlamışlardır.
Kırşehirliler Federasyon Başkanı Hilmi GÖKÇINAR; bir bilgilendirme konuşması yaparak Federasyonun çalışmaları hakkında bilgi sunumundan sonra heyette bulunan üyeleri Sayın Valiyee tanıtmışlardır.

Samimi bir hava içersinde geçen toplantıda Ankara Valimiz Sayın Alaaddin YÜKSELde heyete hitaben bir konuşma yaparak Federasyon çalışmalarından dolayı kutlamışlardır. Kendileri Kırşehiri çok sevdiğini Anadolumuzun bir değeri olduğunu ifade etmişlerdir. Ancak nüfus cüzdanımızda ne yazarsa yazsın şu anda yaşadığımız şehir Ankaraya öncelik vererek Başkentimizi özlenen seviyeye getirmek hepimizin ve başta sivil toplum kuruluşlarının da önceliği olmasını vurgulamışlardır.Bu konuda Federasyonumuza çok iş düştüğünü de belirtmişlerdir. Ankarada yapacağımız çalışmalarında mutlaka Kırşehire de faydası dokunacaktır diyerek kendilerine yardımcı olunmasını istemişlerdir.
Sayın Valimiz konuşmasında heyette bulunan iş adamlarımızla yakından ilgilenip başarılı çalışmalarından dolayı kutlayarak bitirmişlerdir.